DC çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanacak olan The Flash için aranan kan bulundu!

Warner Bros. stüdyoları merakla beklenen bu filmi yönetmen üzere Rick Famuyiwa’yı seçti. Famuyiwa birkaç gün önce çizgi roman sevenlerin radarına girmeyi başardı. Kısa bir süre zarfında Twitter’dan Geoff Johns, Wonder Woman, Gal Gadot, Suicide Squad, Zack Snyder, Ben Affleck, Ray Fisher ve Jason Momoa’ya ait hesapları takip etmeye başladı. Bu sebeple de onun yönetmenliği üstlenebileceğinden bahsedilmeye başlandı.

The Flash filminin treatmanını Phil Lord ve Christopher Miller birlikte kaleme aldı. Son olarak Pride & Prejudice & Zombies filminde çalışan Seth Grahame-Smith detaylı senaryoyu yazan isim oldu.

Aslen The Flash’ı Phil Lord ve Christopher Miller’ın yönetmesi bekleniyordu. İkili nisan ayında yaşanan anlaşmazlıklar sebebiyle stüdyoyla yollarını ayırdı. Stüdyonun süre kısıtlılığı göz önünde bulundurulunca yeni yönetmenin de Grahame-Smith’in yazdığı senaryoyu kullanması bekleniyor.

Merakla beklenen bu yapımda süper hızlı kahramanımızı Ezra Miller canlandıracak. Onu ilk olarak Batman v Superman: Dawn of Justice filminde kısa bir anlığına Flash olarak gördük. Miller’ın Flash’ını detaylı olarak bu filmde görme fırsatı yakalayacağız.

Yapımın yeni yönetmeni olan Rick Famuyiwa daha önce The Wood (1999), Brown Sugar (2002) ve Talk to Me (2007) gibi projelerde kamera arkasında görev yapmıştı. The Flash’ta nasıl bir iş çıkartacağını bekleyip hep birlikte göreceğiz. Filmin 16 Mart 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.