İzleyicilerde ilgi uyandıran The Girl on the Train filmi için yeni bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

The Girl on the Train, Paula Hawkins’in 2015 yılında piyasaya sürdüğü aynı isimli romana dayanıyor. Şimdi bu hikayeyi beyaz perdeye görme fırsatı yakalayacağız. Filmin yönetmen koltuğunda Tate Taylor oturuyor. Başroldeyse başarılı oyuncu Emily Blunt yer alıyor. Ona Justin Theroux, Luke Evans, Haley Bennett, Laura Prepon, Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez, Allison Janney ve Lisa Kudrow gibi tanınmış isimlerin eşlik ettiğini görüyoruz.

The Girl on the Train’in Konusu Nedir?

Hikayenin ana kahramanı olarak karşımıza Rachel isminde bir kadın çıkıyor. Yakın zamanda başından boşanma davası geçen bu kadın teselliyi alkolle buluyor. Eski rutinlerinden vazgeçmeyerek her gün işe gider gibi Londra’ya giden trene biniyor. Bu sırada eskiden yaşadığı semtten de geçiyor. Böylece eski kocası ve onun yeni hayatını da gözlemleme şansı buluyor. Bu durum onu çok üzdüğü için de civardaki bir başka çifte Megan ve Scott Hipwell’e yöneliyor. Onların dışarıdan bakıldığında mükemmel gibi görünen hayatlarını uzaktan izlemeye başlıyor. İkilinin büyük bir aşk yaşadığını düşünüyor ama işin aslı pek de onun inandığı gibi çıkmıyor. Bir gün Megan’ın aniden kaybolmasıyla Rachel’ın hayatını değiştiren süreç başlıyor.

Universal Pictures yapımcılığında beyaz perdeye aktarılan The Girl on the Train’in 7 Ekim’de izleyici karşısına çıkması bekleniyor.