Kalabalık oyuncu kadrosuyla daha duyurulduğu ilk günden beri dikkat çeken The Magnificent Seven filmi için ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Asıl The Magnificent Seven filmi Yul Brynner ve Steve McQueen’in elinden çıkmıştı. John Sturges tarafından yönetilmiş, William Roberts tarafından yazılmıştı. Başrolleri de Yul Brynner ve Steve McQueen paylaşmıştı. Şimdi Antoine Fuqua aynı hikayeyi yeniden beyaz perdeye taşıyor. Bu sefer başrollerde Denzel Washington, Chris Pratt ve Ethan Hawke gibi isimler dikkat çekiyor. Ancak elbette filmin oyuncu kadrosu bu isimlerle sınırlı değil. Onlara Vincent D’Onofrio, Byung-Hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo, Martin Sensmeier. Haley Bennett, Matt Bomer, Cam Gigandet, Peter Sarsgaard, Vinnie Jones, Sean Bridgers, Luke Grimes, William Lee Scott gibi dopdolu bir kadro eşlik ediyor.

Hikayeyi kısaca özetlemek gerekirse, zulüm gören bir kasabanın halkı kendilerine yardım edecek adamlar arıyor. Sam Chisolm liderliğinde bir araya gelen yedi adamın zalim fabrikatöre karşı mücadele etmesi gerekiyor. Ancak yedi kişiden oluşan bir ekip için bu imkansız kabul edilebilcek bir görev oluyor.

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken The Magnificent Seven, Amerika’da 23 Eylül’de gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki gösterim tarihi henüz bilinmiyor.