Yıldız oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran The Magnificent Seven filmi için yeni bir tanıtım internet üzerinden paylaşıldı.

Herkesin bildiği asıl The Magnificent Seven filmi 1960 senesinde Yul Brynner ve Steve McQueen’in elinden çıkmıştı. Ancak bu meşhur yapım da aslında Akira Kurosawa’nın Seven Samurai’sine dayanıyordu. Uyarlama usulü ilerleyen bu yapım geçtiğimiz sene The Hateful Eight (Quentin Tarantino) ve The Ridiculous Six (Adam Sandler) filmlerine de esin kaynağı oldu.

Antoine Fuqua şimdi 1960’da vizyona giren The Magnificent Seven’ın hikayesini yeniden uyarlıyor. Bu sefer oyuncu kadrosunda Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio, Byung-Hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo, Martin Sensmeier. Haley Bennett, Matt Bomer, Cam Gigandet, Peter Sarsgaard, Vinnie Jones, Sean Bridgers, Luke Grimes ve William Lee Scott gibi oyuncular yer alıyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi yıldızlarla dolu bu kadro izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Muhteşem Yedili’nin Konusu…

Hikayeyi kısaca özetlemek gerekirse, zulüm gören bir kasabanın halkı kendilerine yardım edecek adamlar arıyor. Sam Chisolm liderliğinde bir araya gelen yedi adamın zalim fabrikatöre karşı mücadele etmesi gerekiyor. Ancak yedi kişiden oluşan bir ekip için bu imkansız kabul edilebilecek bir görev oluyor. Bu ufak ekibin sonunda elde ettiği sonuç “Muhteşem Yedili” ismiyle anılmalarına neden oluyor.

The Magnificent Seven ya da Türkçe ismiyle Muhteşem Yedili filminin 23 Eylül 2016’da gösterime girmesi bekleniyor.