Marvel yapımlarını sevenlerin nefesini tutarak beklediği The Punisher’dan yepyeni bir fragman izleyicilerle paylaşıldı. Bu sayede dizinin ilk sezonunu ne zaman izleyeceğimiz de netlik kazandı.

Kısada The Punisher’dan bahsetmek gerekirse… Karısının ve çocuklarının ölümünden sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle, New York’un yeraltı dünyasından daha derinlere uzanan bir komplonun gün yüzüne çıkmasını sağlıyor.. Artık tüm şehirde The Punisher olarak nam salan Frank Castle, sadece kendi ailesini değil çok daha fazla insanı etkileyen adaletsizliklerin ardındaki gerçekleri ortaya çıkartmaya başlıyor. Bu da foyasını ortaya çıkarttıklarının tekrar onu hedef almasına neden oluyor.

Bakmadan Geçme: Twitter Savaşları – The Punisher vs The Walking Dead

The Punisher’ın başrolünü Daredevil sayesinde sevdiğimiz Jon Bernthal üstleniyor. Ona Ebon Moss-Bachrach, Deborah Ann Woll, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Michael Nathanson, Jaime Ray Newman, Jason R Moore, Daniel Webber ve Paul Schulze eşlik ediyor.

Farklı bir kahraman görmemizi sağlayacak olan The Punisher’a 17 Kasım’da kavuşacağız. Paylaşılan yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.