Marvel ve Netflix ortaklığının yeni dizilerinden olan The Punisher’ın ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Şimdi de kostümü ilk defa tam olarak görüyoruz.

Bildiğiniz gibi Marvel’ın en enteresan kahramanları arasında yer alan The Punisher şimdi kendi dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fragmanın ardından şimdi de Frank Castle yani Punisher’a ilk bakış diyebileceğimiz yeni bir görsel yayınlandı. Bu yeni görselde kostümü tam anlamıyla görme şansı elde ediyoruz. Bu kareyi haberimizin altında bulabilirsiniz.

Kısaca hatırlatmak gerekirse anti kahramanımız Punisher, Daredevil sayesinde ekrana taşındı. İkinci sezonda hikayeye dahil olan kahramanımız seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı. İzleyicilerin talebi yoğun olunca kısa sürede The Punisher dizisi duyuruldu. Başrolde yine Jon Bernthal’ın yer alacağı açıklandı. Ona ilk sezonda Jason R. Moore, Michael Nathanson, Daniel Webber, Amber Rose Revah, Ebon Moss-Bachrach, Jaime Ray Newman, Deborah Ann Woll ve Ben Barnes gibi isimler de eşlik edecek.

The Punisher ilk bakış