The Punisher’ın Yeni Görselleri Beklentiyi Arttırıyor

Marvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The PunisherMarvel's The Punisher

Marvel’ın Netflix dizilerinin en yenisi olarak karşımıza gelmeye hazırlanan The Punisher için yeni görseller yayınlandı.

Bildiğiniz gibi Marvel’ın en enteresan kahramanları arasında yer alan The Punisher şimdi kendi dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz çıkış tarihi verilmeyen hatta sır gibi saklanan Frank Castle’ı anlatan bu dizi için yeni görseller yayınlandı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse anti kahramanımız Punisher, Daredevil sayesinde ekrana taşındı. İkinci sezonda hikayeye dahil olan kahramanımız seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı. İzleyicilerin talebi yoğun olunca kısa sürede The Punisher dizisi duyuruldu. Başrolde yine Jon Bernthal’ın yer alacağı açıklandı. Ona ilk sezonda Jason R. Moore, Michael Nathanson, Daniel Webber, Amber Rose Revah, Ebon Moss-Bachrach, Jaime Ray Newman, Deborah Ann Woll ve Ben Barnes gibi isimler de eşlik edecek.