The Secret Life of Pets

Ülkemizde yakın zamanda vizyona girecek olan The Secret Life of Pets’e devam filmi geleceği açıklandı.

Bildiğiniz gibi son yıllarda animasyon filmlere olan ilgi giderek artıyor. Hem çocuklara hem de büyüklere hitap eden bu yapımlar gişede ciddi başarılar elde etmeye devam ediyor. Son zamanların ilgi çeken animasyonlarından birisi de The Secret Life of Pets oldu. Türkçe ismi Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı olan bu yapım yurt dışında büyük ilgi gördü. Sadece Amerika Birleşik Devletleri sınırları içinde 300.3 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Yaptığı açılışla Amerika’da bir rekor kırdı. Şimdiye kadar vizyona girdiği uluslararası pazarlarda da 103.5 milyon dolar kazandırdı. 18 farklı ülkede gişe sıralamasında birinci oldu. Yapım bu denli başarılı olunca devam filmine dair müjde de hemen duyuruldu. Illumination Entertainment ve Universal Pictures tarafından beyaz perdeye taşınan hikaye The Secret Life of Pets 2 ile devam edecek. Şimdilik hangi isimlerin seslendirme için geri döneceği belli değil.

Seslendirme Kadrosu Yıldızlarla Dolu!

Yarrow Cheney ve Chris Renaud tarafından yönetilen The Secret Life of Pets’te Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart bir araya geliyor. Seslendirmede onlara Jenny Slate, Ellie Kemper, Albert Brooks, Lake Bell, Dana Carvey, Hannibal Buress, Bobby Moynihan, Steve Coogan ve Jaime Camil gibi isimler eşlik ediyor.

The Secret Life of Pets ya da Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı animasyon filmi ülkemizde 5 Ağustos’ta izleyici karşısına çıkacak. İkinci film Amerika’da 12 Temmuz 2018’de gösterime başlayacak.