the strain

Çok sevilen ve konusuyla dikkat çeken The Strain üçüncü sezonuyla ekranlarımıza geri dönüyor. Guillermo del Toro imzalı dizinin üçüncü sezon bölümleri ülkemizde Amerika yayınından 1 gün sonra 29 Ağustos Pazartesi günü 23.30’da başlayacak.

Yayınlandıktan sonra çizgi roman uyarlanması yapılan başarılı yapımın hem izleyici hem de okuyucu kitlesi kısa sürede oluştu. New York ve tüm dünyayı saran eski bir vampir virüsünü yok etmeye çalışan Dr. Ephraim’in heyecan dolu hikayesini anlatan dizi, üçüncü sezonu ile hayranlarıyla buluşuyor. Sevilen korku dizisi Türkiye’de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FX ekranlarında olacak.

Yayın hayatına 2014 senesinde başlayan dizi Guillermo del Toro ve Chuck Hogan ortaklığında yaratıldı. Burada sevilen kahramanları Corey Stoll, David Bradley, Kevin Durand, Richard Sammel, Jack Kesy ve Miguel Gomez canlandırıyor. Onlara yan rollerde Ruta Gedmintas, Jonathan Hyde, Natalie Brown, Mía Maestro, Rupert Penry-Jones ile Robin Atkin Downes eşlik ediyor.

Virüs Giderek Yayılıyor

Geçtiğimiz sezonlarında her geçen gün gerilimin biraz daha arttığı The Stain’de virüs yayılmaya devam ettikçe insanlar da birbirine daha çok kenetlenmesi gerektiğinin farkına varıyor. Eph, Nora ve Zack’in New York’tan kaçmaları mümkün olabilecek mi? Virüse karşı bir tedavi bulunabilecek ve insanlık kurtulacak mı? İşte tüm bu sorular üçüncü sezon bölümleriyle birlikte cevap bulacak.

The Strain’in üçüncü sezonu 29 Ağustos Pazartesi günü saat 23.30’da FX’te başlıyor.