the walking dead

AMC’de ekrana gelen ve Robert Kirkman’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan The Walking Dead’in yedinci sezonundan ilk posterler geldi.

2010 senesinde başlayan The Walking Dead izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Öyle ki Amerika’da kablolu yayın yapan kanallar içinde en fazla izlenen dizi olma unvanını kimselere bırakmıyor. Başrolde Andrew Lincoln yer alıyır. Ona Chandler Riggs, Norman Reedus, Steven Yeun, Melissa McBride, Lauren Cohan, Danai Gurira ve Sonequa Martin-Green gibi oyuncular eşlik ediyor.

The Walking Dead dizisinde Rick Grimes girdiği komadan uyandığında dünyayı zombi salgınının ele geçirdiğini, ortada düzen diye bir şey kalmadığını, hayatta kalmak için mücadele etmesi gerektiğini görüyordu. Daha sonra bir araya geldiği ekibin liderliğini üstleniyordu. Hep birlikte zor koşullar altında hayatta kalmak için çabalıyorlardı. Tabii bu süreçte asıl düşmanın zombiler değil, yeni dünya düzeninden etkilenen insanlar olduğu ortaya çıkıyordu.

Altıncı Sezon Nasıl Bitmişti?

Sevilen dizinin yedinci sezon finalinde hikayeye Jeffrey Dean Morgan dahil olmuştu. Başarılı oyuncu çizgi romanı takip edenlerin yakından tanıdığı Negan karakterine hayat veriyor. Kötülüğüyle adından söz ettiren bu adam Rick ve ekibini ele geçirdi. Altıncı sezon finalinde Negan’ın önünde diz çökertilen ekipten birinin öldüğünü öğrendik. Ancak hangi karaktere elveda dediğimiz hala belli değil. Bu soru da yedinci sezonun asıl merak edilen konusu olmaya devam ediyor. Paylaşılan posterler de bu merakı körüklüyor.

The Walking Dead’in yedinci sezonuyla ekim ayında ekranlara dönmesi bekleniyor.

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead

the walking dead