Televizyonun ilgiyle takip edilen dizilerinden The Walking Dead, ikinci Honest Trailer videosuna kavuştu.


Robert Kirkman’ın ilgiyle takip edilen çizgi romanından televizyona uyarlanan The Walking Dead, 14 Şubat’ta yeni bölümleriyle ekrana döndü. AMC’de ekrana gelen dizi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Youtube üzerinden paylaştığı keyifli videolarla dikkat çeken ScreenJunkies, Honest Trailer videolarıyla filmlere dair dürüst tanıtım videoları hazırlıyor. Çok fazla ilgi gören dizileri de Honest TV Trailer başlığı altında paylaşıyorlar. The Walking Dead, ilk dürüst fragmanına iki sene önce ulaşmıştı. Sezonların ilerlemesi ve olayların giderek gelişmesiyle dört ile altıncı sezonları baz alan yeni bir video hazırlandı. Bu yeni Honest Trailer’da Rick Grimes’ın sakalından Glenn’in ölmeyişine, Carol’un giderek korkutucu bir karaktere dönüşmesinden ekibin çok fazla yürümesine kadar birçok konuya değiniliyor.

The Walking Dead son zamanlarda Negan karakterinin hikayeye dahil edileceği haberiyle gündeme geliyordu. Bu karakteri sevilen oyuncu Jeffrey Dean Morgan’ın canlandıracak olması izleyicilerde büyük heyecan yaratmayı başardı. Morgan’ın karakteri hakkıyla ekrana taşıma isteğini “Negan, olabildiğince orijinaline bağlı tutmak isteyeceğiniz bir karakter. Aynı zamanda ben de onu olduğu gibi canlandırmak istiyorum.” sözleriyle belli etmişti.

Sevilen dizinin iki sene önce paylaşılan ilk Honest Trailer’ını hemen aşağıda bulabilirsiniz.