Marvel Stüdyoları’nın yeni filmlerinden Thor 3: Ragnarok merakla bekleniyor. Yakın zamanda bu yapımda göreceğimiz yeni karakterler ortaya çıkmıştı. Şimdi de Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston filme dair ilgi uyandırıcı açıklamalarda bulundu.

Sevilen iki oyuncu Philadelphia’daki Wizard World’a katıldı. Kendilerine yöneltilen sorular doğrultusunda Thor 3: Ragnarok’a dair ilk ipuçlarını paylaştılar. Önce Chris Hemsworth filme dair heyecan uyandıran detaylardan bahsetti. Bunu “Çok eğlenceli olacak. Bunun şimdiye kadar gördüğümüzden farklı bir hikaye olacağını, birçok şeyin değişeceğini düşünüyorum. Eğer yönetmenimiz Taika Waititi’yi tanıyorsanız, onun şahane bir komedi yeteneğine sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Yaptığı her şeye kendini de katıyor. Burada farklı bir Thor ve Loki var. Daha önce tecrübe etmediğimiz bir dünya göreceğiz. Bu yüzden de film çok keyifli olacak.” sözleriyle yaptı.

Ardından hayranlardan Tom Hiddleston’a Loki karakterine farklı ne katabileceği soruldu. Sevilen oyuncu “Bu şahane bir soru. Loki’yi yeniden canlandırma konusunda heyecanlıyım. Siz filmi 2013’te izlediniz ancak ben onu en son 2012’de oynayabildim. Tabii San Diego Comic Con’u saymazsanız… Bunca zamanda onun tavrının nasıl değiştiğini göstermek şahane olacak. Thor arkadaşlarıyla bir bilgisayara karşı mücadele verirken onun nasıl değiştiğini göreceğiz. Ben de Chris de dört yıl daha olgunuz. Karakterlerimizde yeni yönler bulacağımıza inanıyorum. Ona dair en heyecan verici kısım her zaman bir hilekar olması. Onun bunu yansıtacak farklı yöntemler bulması hoşuma gidiyor. Ben onun bu yanını seviyorum, umarım siz de seviyorsunuzdur.” şeklinde konuştu. Bunun yanında artık herkesin bildiği üzere Mark Ruffalo’nun canlandırdığı Hulk karakterini filmde göreceğimizi, Loki ile onu en son bir arada gördüğümüzde işlerin pek iyi gitmediğini hatırlattı.

Merakla beklenen yapımda Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston’ın yanı sıra Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson ve Karl Urban gibi oyuncular rol alacak.