thor ragnarok poster

Marvel’ın heyecan uyandıran projeleri arasında yer alan Thor: Ragnarok’un yeni posteri D23 etkinliği vesilesiyle ortaya çıkmış oldu.

Başrolünde Chris Hemsworth’ün yer aldığı Thor: Ragnarok çizgi roman uyarlaması sevenlerin beklediği filmler arasında yer alıyor. Film özellikle fragmandaki farklı havasıyla ön plana çıkmayı başarmıştı. Bunun yanı sıra üçüncü Thor filminin geniş oyuncu kadrosu da göz kamaştıracak nitelikte. Kadroda Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi isimler bulunuyor.

Asgard’ın Sonu Geliyor

Evrenin öteki ucunda yanında efsanevi çekici olmadan hapsolan Thor, kendini Asgard’a ulaşıp Ragnarok’u durdurmak için zamanla yarışırken buluyor. Ana yurdu ve Asgardian topluluğunun yok oluşu anlamına gelen Ragnarok’un arkasında ise Hela çıkıyor. Ancak tüm bunlardan önce Thor Gladyatörvari bir savaşta eski dostu ve Avenger üyesi olan Hulk’a karşı ölümüne mücadele vermek zorunda kalıyor. Daha sonra Doctor Strange de bir şekilde olaylara dahil oluyor. D23’te gün yüzüne çıkan posterde ise Thor ve Hulk arasındaki mücadeleye şahit oluyoruz.

Yönetmenliğini Taika Waititi’nin üstlendiği Thor: Ragnarok’un 3 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor. Filmin yeni posterini hemen aşağıda bulabilirsiniz.