tom felton

Senelerce Harry Potter filmlerinde Draco Malfoy karakterine hayat veren Tom Felton şimdi de sevilen dizi The Flash’ın kadrosuna dahil oldu.

Muhtemelen hepimiz Tom Felton’ı Harry Potter serisi sayesinde tanıdık. Ancak başarılı oyuncu aynı zamanda Risen, Against the Sun, Murder in the First, Full Circle, Labyrinth, Belle ve Rise of the Planet of the Apes gibi yapımlarla da izleyici karşısına çıktı.

Şimdi De Julian Dorn’u Canlandıracak

Malfoy olarak gönüllerde yer eden Tom Felton şimdi de The Flash’ın üçüncü sezonunda yer alacak. Burada Central City Polis Departmanı’nda Olay Yeri İnceleme bölümünde çalışan bir başka isme, Julian Dorn’a hayat verecek. Barry Allen ile aynı departmanda görev yapan Julian, onun şüpheli hareketlerini fark edecek. Barry’nin farklı işler çevirdiğine inanmaya başlayacak. Daha önce yapılan açıklamalardan biliyoruz ki The Flash yeni sezonunda çok sevilen bir hikayeyi, Flashpoint’i konu edecek. Ancak yeni karakterimiz Julian Dorn’un bu olay akışında ne gibi bir yeri olacağı henüz bilinmiyor.

Sizin de bildiğiniz üzere The Flash, DC’nin sevilen çizgi romanlarından televizyona uyarlanıyor. Greg Berlanti, Geoff Johns ve Andrew Kreisberg tarafında ekrana taşınan yapım Amerika’da The CW kanalında ekrana geliyor. Sevilen ana kahramanımızı Grant Gustin canlandırıyor. Dizide ona Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin ve Keiynan Lonsdale gibi isimler eşlik ediyor.

The Flash merak uyandıran yeni bölümleriyle 4 Ekim’de ekranlara geri dönecek.