Sinema tarihinin en uzun serilerinden James Bond son günlerde birçok belirsizliği bir arada yaşıyor. Daniel Craig, Bond karakterini canlandırmak istemezken, Sam Mendes yönetmenliği bıraktığını açıkladı. Bu kadar çok belirsizlik birden yaşanırken seriye dair dedikodular da aldı başını gitti.

Elbette gelecek filme dair en fazla merak edilen konu yeni James Bond’u kimin canlandıracağı yönünde yoğunlaşıyor. Serinin hayranları birçok ünlü ismi bu karakterle birlikte anıyor. Senelerce dedikodulara malzeme olan Idris Elba’nın yanına daha sonra Thor, The Night Manager, Only Lovers Left Alive, High-Rise gibi yapımların yıldızı Tom Hiddleston’ın ismi de eklendi.

Hayranların bir kısmı Tom Hiddleston’ın başarılı bir tercih olacağına inanırken, geri kalanı farklı isimleri tercih ediyor. Buna rağmen Hiddleston, ismi James Bond ile en fazla anılan oyunculardan biri oldu. Peki onu bu rolü canlandırırken görebilecek miyiz? Merak edilen soruyu Hiddleston yanıtladı.

Philadelphia’da gerçekleşen Wizard World’a katılan oyuncu durumu “Sizleri hayal kırıklığına uğratacağım için üzgünüm ancak bu konuda resmi bir açıklamanın yakın zamanda geleceğini zannetmiyorum. Bu konudaki heyecanınızı duyduğum için çok mutluyum. James Bond’a dair şimdiye kadar söylemediğim ve sizlere açıklayabileceğim bir şey yok. Konuya dair bilgim sizin kadar.” şeklinde açıkladı.

Tom Hiddleston’ın bu sözleri onun Bond olması için resmi bir adım yokmuş izlenimi veriyor. Ancak şimdiye kadar birçok oyuncu benzer bir noktaya gelmişti. Benedict Cumberbatch uzun zaman Doctor Strange iddialarını yalanladıktan sonra proje için imza attı. Bu sebeple ilerleyen günlerde Hiddleston’ın yeni Bond olduğunu duyabiliriz.