Spider-Man: Homecoming’in yıldızı olan Tom Holland eski Örümcek Adam Tobey Maguire için ideal rolü bulduğunu dile getirdi.

Hatırlayacağınız üzere Spider-Man: Homecoming’de Ben amcanın ölümüne dair hiçbir şey görmedik. Daha önce iki farklı Örümcek Adam filminin ardından artık bu hikayenin anlatılmasına gerek kalmamıştı. Fakat bu durum Ben’in Peter Parker’ın hikayesindeki etkisini de fazlasıyla azalttı. Birçok izleyici onun isminin daha fazla anılması gerektiğini düşünüyordu. Anlaşılan Tom Holland da onlara katılıyor. Çünkü Ben amcayı oynayabilecek bir isim önerisinde bulundu: Tobey Maguire.

BBC Radio 1’in kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan Holland “Tobey Maguire’ın Ben amcayı oynamasını istiyorum. Bunun fazlasıyla komik olacağını düşünüyorum ama Tobey Maguire’ın evet diyeceğini sanmıyorum.” sözlerini sarf etti.

Doğrusu biz de Tobey Maguire’ın bu teklife “evet” diyeceğini zannetmiyoruz. O beyaz perdenin ilk Örümcek Adam’ı olarak gönlümüzde ayrı bir yere sahip. Öyle kalması da daha güzel olacaktır.