HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones uzun bir bekleyişin ardından sonunda altıncı sezonuyla devam ediyor. Dizinin yeni bölümü daha şimdiden büyük bir şaşkınlık yaratmayı başardı. Zihinlerde cevaplanacak soruların sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Alınan yanıtlarsa oldukça az…

George R. R. Martin’in A Song of Ice and Fire kitabınden televizyona uyarlanan yapım 2011 senesinden beri ekrana geliyor. O zamandan beri de bu yapımda rol alan herkes ufak ufak ünlenmeye, daha önemli projelerde rol almaya devam ediyor. Üstelik Game of Thrones dizisinde izlediğimiz oyuncuların büyük bir kısmını da bu yapımdan önce tanımıyorduk. Kısacası dizi hayatımıza bir sürü yeni oyuncu kattı desek abartmış olmayız. Peki hiç düşündünüz mü acaba bu oyuncular Game of Thrones’tan önce nasıl görünüyordu, ne gibi işlerde rol alıyordu?

Eğlence dünyasının güvenilir kaynaklarından Entertainment Weekly bu sorunun cevabını bizler için buldu. Biz de onların hazırlığı bu başarılı listeyi sizlere sunuyoruz. Buyurun bakalım Game of Thrones oyuncuları meşhur olmadan önce nasıl görünüyormuş.

Peter Dinklage

Listemiz bir sonraki sayfada devam ediyor

1 2 3 4 5 6 7 8