Wayward Pines

Bir mini dizi olarak başlayan Wayward Pines’ın ikinci sezonu 2 Eylül Cuma günü saat 21.30’dan itibaren FX kanalında ekrana gelecek.

Dizi geçtiğimiz yaz aylarında Amerika’da ulusal yayın yapan Fox kanalında başladı. Bu dönemde büyük ilgi görmeyi başardı. Hem reytinglerde başarılı oranlar elde etti, hem de eleştirmenlerin beğenisini topladı. Burada kasabasının kusursuz görünümü altında yatan sırlar bu sezon da bir bir açığa çıkıyordu. Aslen tek sezonluk düşünülen bu proje Blake Crouch’un bilim kurgu serisinden uyarlandı. Wayward Pines’ın yaratıcısı ve baş yazarı olan Chad Hodge yeni bölümlerin yapım ekibinde yer almıyor. Bu gizemli korku dizisini ikinci sezonunda Altıncı His’in (Sixth Sense) ünlü yönetmeni M. Night Shyamalan devralıyor.

Wayward Pines’a Yeni Oyuncular Dahil Oluyor

Dizide Siobhan Fallon Hogan, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Hope Davis, Tom Stevens, Charlie Tahan, Carla Gugino ve Melissa Leo gibi isimler rol alıyor. Bu sezon oyuncu kadrosuna eklenen yeni isimlerle de dikkat çekiyor. Ünlü oyuncular Jason Patric ve Djimon Hounsou’nun katıldığı dizinin yeni bölümlerinde heyecan devam ediyor. İkinci sezonda kasabada yeni bir ayaklanma baş gösterirken aynı zamanda insanlar kendilerini dışarıdan gelen tehlikelere karşı da koruma mücadelesi veriyor.

Wayward Pines ikinci sezonuyla ülkemizde 2 Eylül Cuma günü saat 21.30’da FX ekranlarına geri dönüyor.