CD Projekt Red ve Dark Horse Deluxe işbirliği sonucunda Witcher 3 figürlerinin satışa sunulacağı duyuruldu!

Eğer iflah olmaz bir koleksiyoncu ve de Witcher hayranıysanız, bu işbirliği tam size göre!

New York Oyuncak Sergisi bugün hareketli bir gün geçirdi. Etkinliğin merkezinde Witcher 3 oyuncakları vardı. Oyunun yapımcı firması CD Projekt Red, Dark Horse ile işbirliği yaparak oyunun figürlerinin satışa sunulacağını duyurdu. Figürlere ek olarak, bardaklar, bar ürünleri, takılar, heykeller gibi farklı koleksiyon eşyalarının da olacağı belirtildi. Tüm bu figür ve diğer eşyalar The Witcher 3: Wild Hunt oyunundan uyarlanacak.

Satışa sunulacak ilk ürünler Geralt, Triss ve Yennefer figürleri olacak. Bu figürlerin ardından Ciri ve Eredin de satışa sunulacak. 30$’dan satışa sunulacak olan figürler, sonbahar aylarında raflardaki yerini alacak.

Witcher 3

CD Projekt Red İşletme Müdürü Rafal Jaki konuyla ilgili, “Witcher 3 karakterlerini hayata geçirdiğimiz için çok heyecanlıyız. Wild Hunt hayranlarının Geralt, Ciri ve Yen’in figürlerini istediklerini bir çok defa dile getirmişti. Bu süreci tamamladığımızı ve ortaya çıkan bu işbirliği neticesinde hayranlarımızın isteğini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz” diyerek resmi açıklamayı bizlere sundu.

 

Konuyla ilgili olarak Dark Horse sadece Geralt figürünün resmini bizlerle paylaştı. Yakın zamanda diğer karakterleri de görmeyi umuyoruz!

Dark Horse ve CD Projekt Red’in geçmişte birlikte çalıştıklarını ve bu yeni projenin de pek sürpriz olmadığını söyleyebiliriz. Dark Horse daha önce Witcher için çizgi roman ve görsel romanlar yayımlamıştı.