hugh jackman

Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine son kez hayat verdiği Wolverine 3 filminin çekimlerinin bittiğini düz sizlere duyurmuştuk. 

Uzun zamandan beri X-Men dünyasında yer alan ve Wolverine karakteriyle gönüllerde taht kuran Hugh Jackman bildiğiniz gibi artık bu evrende yer almayacak. Son kez Wolverine olmanın şerefine de Jackman sakallarını kestiği videoyu Instagram üzerinden paylaştı.

Açıklamasına da “My wife is going to be very happy” (Eşim çok mutlu olacak.) yazdı.

My wife is going to be very happy. #GoodbyeChops #thedebs

Hugh Jackman (@thehughjackman) tarafından paylaşılan bir video ()


Konusu hala açıklanmayan ve Merakla beklenen bu yapımın Old Man Logan hikayesine dayanması bekleniyor. Daha önce setten paylaşılan fotoğraflar da bu iddiaları doğrular nitelikte oldu. Alıştığımızdan daha yaşlı görünen Wolverine, Patrick Stewart’ın canlandırdığı Charles Xavier’in tekerlekli sandalyesini iterken görüntülenmişti. Geçen bunca zamana rağmen Wolverine 3’ün tam konusu hala açıklanmamasıyla çizgi roman hayranlarının farklı teoriler üretmesine neden oldu. Filmin Weapon X şeklinde adlandırılacağı, aynı zamanda Old Man Logan’a bağlanacağı düşünülmeye başlandı. Elbette bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu görmek için beklememiz gerekecek.

Şimdilik ismi belli olmayan üçüncü Wolverine filminin 3 Mart 2017’dan itibaren gösterime başlaması bekleniyor.