Sevilen oyuncu Hugh Jackman’ı yeniden Wolverine rolünde göreceğimiz üçüncü filmin çekimleri devam ediyor. Sonunda setten ilk kareler internete düştü.

X-Men serisiyle bağlantılı bu yeni film Jackman’ın son kez bu kahramana hayat verişi olacak. Bu sebeple çizgi roman sevenler tarafından hem heyecan hem de biraz buruklukla bekleniyor. Wolverine 3 ismiyle anılan filmin yönetmen koltuğunda James Mangold oturuyor.

Şimdiye kadar defalarca Wolverine 3’ün Old Man Logan hikayesine dayanacağı iddia edilmişti ancak bu durum resmen onaylanmamıştı. İnternete düşen ilk fotoğraflar bu iddiaları doğrular nitelikte duruyor. Alıştığımızdan daha yaşlı görünen Wolverine, Patrick Stewart’ın canlandırdığı Charles Xavier’in tekerlekli sandalyesini iterken görülüyor. Fotoğraflarda yeni yüzler de yer alıyor ancak bu isimlerin hangi karakterleri canlandırdığı henüz bilinmiyor.

Tüm bunların yanı sıra son haberler filmin Weapon X şeklinde adlandırılacağı, aynı zamanda Old Man Logan’a bağlanacağı söyleniyor. Jackman’ın seriye elveda demesi sebebiyle de X-23 karakterinin hikayeye dahil edileceği söyleniyor. Hatta bu rol için 21 yaş üstü kadın oyuncu arayışı içine girildiği iddia edildi. Elbette tüm bunların doğruluğunu görmek için filmi izlememiz gerekecek. Yine de tüm bu haberler hayranlarda heyecan uyandırmayı başarıyor.

Gelelim kesin olarak bildiklerimize… Merakla beklenen yapımın senaryosunu Michael Green ve David James Kelly birlikte kaleme aldı. Filmde Hugh Jackman’ın yanı sıra Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle rol alıyor.

Şimdilik ismi belli olmayan üçüncü Wolverine filminin 3 Mart 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.