wolverine 3

Hugh Jackman’ın son kez Wolverine karakterine hayat vereceği Wolverine 3 filminin çekimleri son buldu.

Wolverine 3’ün prodüksiyon çalışmaları son bir aydır Nex Mexico şehrinde devam ediyordu. Çekimlerin tamamlandığını duyuran ünlü oyuncu Hugh Jackman oldu. Jackman şahsi Twitter hesabı üzerinden fotoğrafını “Teşekkürler New Mexico!” sözleriyle birlikte paylaştı. Çekimlerden sonra tıraş olduğu da dikkat çekti.

wolverine 3

Bildiğiniz gibi serinin üçüncü filmi X-Men serisiyle de bağlantılı olacak. Bu yapımda Hugh Jackman’ı son kez Wolverine’e hayat verirken göreceğiz. Halen Wolverine 3 ismiyle anılan filmin yönetmen koltuğunda James Mangold oturdu. Burada Jackman’ın yanı sıra Richard E. Grant, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimleri de izleme fırsatı yakalayacağız. Henüz bu isimlerin hangi karakterleri canlandırdığı net olarak bilinmiyor. Detaylar özellikle gizli tutuluyor.

Filmin Konusu Hala Açıklanmadı

Merakla beklenen bu yapımın Old Man Logan hikayesine dayanması bekleniyor. Daha önce setten paylaşılan fotoğraflar da bu iddiaları doğrular nitelikte oldu. Alıştığımızdan daha yaşlı görünen Wolverine, Patrick Stewart’ın canlandırdığı Charles Xavier’in tekerlekli sandalyesini iterken görüntülenmişti. Geçen bunca zamana rağmen Wolverine 3’ün tam konusu hala açıklanmadı. Bu da çizgi roman hayranlarının farklı teoriler üretmesine neden oldu. Filmin Weapon X şeklinde adlandırılacağıı, aynı zamanda Old Man Logan’a bağlanacağı düşünülmeye başlandı. Elbette bu iddiaların ne kadar doğru olduğunu görmek için beklememiz gerekecek.

Şimdilik ismi belli olmayan üçüncü Wolverine filminin 3 Mart 2017’dan itibaren gösterime başlaması bekleniyor.