Pablo Schreiber Wolverine

Hugh Jackman’ın Wolverine rolüne büyük beğeni toplayan Logan ile veda etmesinin ardından bu rolde yeni birini görebilecek miyiz?

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren American Gods dizisinde rol alan Pablo Schreiber, Hugh Jackman’in ardından Wolverine rolüne resmen talip oldu. Bildiğiniz gibi Hugh Jackman açık bir şekilde Logan ile X-Men serisine ve tabii ki Wolverine rolüne veda edeceğini söylemişti. 17 yılın ardından da bu rolle özdeşleşen Jackman’ın ardından neler olacağı büyük bir merak konusuydu, hala da netleşen bir şey yok açıkçası.

Yeni bir Logan mı olacak yoksa X-23 Wolverine olarak X-Men serisine dahil mi olacak bilinmez ama Pablo Schreiber süper kahraman olmaya çok hevesli. Comicbook.com’a konuşan oyuncu süper kahramanların hikayeleriyle büyüdüğünü ve Wolverine’i çok sevdiğini söyledi. Aynı zamanda Sabretooth fanı da olan Schreiber bu rol için de hazır olduğunu söyledi. İşin ilginç yanı Pablo’nun abisi Liev Schreiber X-Men Origins: Wolverine filminde Sabretooth’u canlandırıyordu. Sabretooth’un Wolverine’in kardeşi olduğunu düşününce belki de Pablo bu rol için en uygun isim olabilir. Gelin bakalım bu konuda neler söylemiş.

Wolverine ve Daredevil ile büyümüş biri olarak gerçekten bu iki kahramanın büyük bir hayranıyım. Bu iki favori karakterden birini canlandırma şansını elde edersem de bir an bile düşünmem bu rol için. Eh, bir de Hugh artık Wolverine olmayacak. Belki de yeni bir Wolverine ile yeniden başlamanın zamanı gelmiştir.

Sabretooth’u da yeniden canlandırabiliriz belki. Ama ben Wolverine olunca onun (Liev) Sabretooth olmayı kabul edeceğini sanmam.

American Gods dizisinde Mad Sweeney rolünde karşımıza gelen Pablo Schreiber daha önce de Orange is the New Black, Weeds ve The Wire gibi dizilerde rol almıştı. Ancak tüm bu dizilerin içinde American Gods’taki hali Wolverine benziyor diyebiliriz rahatlıkla. Sizce bu ünlü mutantın geleceği nasıl olacak? Pablo Schreiber Wolverine olabilir mi?