Wonder Woman ve Conan the Barbarian

Wonder Woman ve Conan the Barbarian yeni bir çizgi roman hikayesinde bir araya gelmeye hazırlanıyor. Bu ikilinin maceralarını ilk defa olmak üzere okuma şansı elde edeceğiz.

Wonder Woman ve Conan the Barbarian’ın dünyaları çakışıyor! Bu iki kahraman çizgi roman evreninde bir araya gelmeye hazırlanıyor. Son dönemlerin popüler karakteri Wonder Woman ile yılların eskitemediği savaşçı Conan yeni bir macerayla çizgi roman tarihinde ilk defa ortak bir hikayede buluşacak. 2017 içinde planlanan bu hikayede Wonder Woman çizgi romanının yazarı Gail Simone, çizer Aaron Lopresti ile güçlerini birleştiriyor.

Eylül ayında çıkması planlanan bu crossover serisi toplamda 6 sayıdan oluşacak. İlk olarak 1941 Wonder Woman ve 1932 yılında yayınlanan Conan’ın bir araya geldiği ilk hikaye olma özelliğini de taşıyacak. Yeni hikayemiz Conan’ın sürüklendiği garip topraklarda başlayacak. Sürüklendiği bu sahilde kendine gelen Conan, daha sonra Diana Prince ile karşılaşacak. Bu ikilinin kendilerini köle olarak bulmasıyla olaylar tehlikeli bir hal alacak. Hem Diana hem Conan köle taciri Dellos’un altında savaşmaya zorlanacak. Aynı gladyatör arenaları gibi yerlerde savaşmaya başlayan bu iki kahraman birlikte çalışarak kölelikten kurtulmaya çalışacaklar. Ancak, köleliğin yanında bu topraklarda hüküm süren kara büyü ile de mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Wonder Woman ve Conan the Barbarian