Wonder Woman

Wonder Woman’ı Batman v Superman: Dawn of Justice filminde görecek de olsak, Diana Prince kendi filmiyle de karşımıza gelecek. Wonder Woman filmi 2017’de sinemalarda olacak.

Entertainment Weekly, önümüzdeki yıl gösterime girecek olan film için yeni bir görsel yayımlayarak heyecanımızı arttırdı. Görselde Diana Prince (Wonder Woman), annesi Hippolyta, teyzeleri General Antiope ve Teğmen Menalippe’yi görüyoruz. Amazonlu 4 kadın efsanevi ada Themyscira’da poz vermişler.

Wonder Woman

Themyscira ve Çarpıcı Amazonlar!

 

Themyscira’yı ortaya çıkarmak için yönetmen Patty Jenkins filmi İtalya sahillerinde ve güney Çin bölgesinde çekmeyi tercih etmiş. Ayrıca Amazon estetiğinden ve görselliğinden de bahseden Patty, “Erkekler gibi zırhlara bürünmemeleri lazım. Bu zırhların gerçekçi ve kadınlar için cazip olması lazım.” dedi. Konuşmasının devamında “Nasıl erkekler Superman’in kaslı ve aşırı iri vücuda sahip olmasını istiyor, ben de bir kadın olarak Wonder Woman’ın acayip seksi, harika bir dövüşçü olmasının yanında çok da iyi gözükmesini istiyorum. Böylelikle insanlar olmak istedikleri kahramanlar gibi hissedebiliyor, aynı benim kafamda canlandırdığım kahramanın uzun bacaklara sahip olması gibi.” diyerek çarpıcı bir açıklamada bulundu.