wonder woman

Çizgi roman sevenlerin heyecanla beklediği Wonder Woman filminden yepyeni fotoğraflar izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yönetmen koltuğunda Patty Jenkins’in oturduğu film DC’nin sevilen çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanıyor. Yapımcılığını Warner Bros stüdyoları üstleniyor. Burada mart ayında vizyona giren Batman v Superman: Dawn of Justice’te tanıştığımız kahramanın maceralarına odaklanacağız. Orada hikaye içinde önemli bir yeri olmayan Wonder Woman filmin en fazla beğenilen yönlerinden biri olacak dikkat çekmişti. Sevilen kadın kahramanı Gal Gadot canlandırmıştı. Gadot şimdi de Wonder Woman filminin başrolü olarak karşımıza çıkacak. Ona yıldızlardan oluşan bir ekip eşlik edecek. Yapımın oyuncu kadrosunda Robin Wright, Chris Pine, Connie Nielsen, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis ve Ewen Bremner gibi isimleri görüyoruz.

Vizyon Tarihi Değişmişti

Bildiğiniz gibi nisan ayında merakla beklenen bu yapımın vizyon tarihinde ufak bir değişiklik olmuştu. Wonder Woman’ın aslen 23 Haziran 2017’de vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak gelecek yıllardaki film programında değişiklik yapan Warner Bros. stüdyoları bu tarihi 2 Haziran 2017’ye çekmişti.

San Diego Comic Con’a kısa bir süre kala şimdi de filmden yeni fotoğraflar hayranların beğenisine sunuldu. Burada hem kahramanımızı daha net bir şekilde görme şansı elde ediyoruz. Hem de kamera arkasından ilk kareler de gün yüzüne çıkmış oluyor.

21 – 24 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan San Diego Comic Con ile birlikte Wonder Woman’a dair daha net bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

wonder woman

wonder woman

wonder woman