Çizgi roman uyarlaması yapımları takip edenlerin merakla beklediği X-Men: Apocalypse filminden yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Film Marvel çizgi romanlarından 20th Century Fox yapımcılığında sinemaya uyarlandı. Yönetmen koltuğunda yeniden Bryan Singer’ı gördüğümüz yapım X-Men çizgi romanlarına dayanıyor. Days of Future Past filminden 10 sene sonra başlayan yapımda James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Evan Peters ve Nicholas Hoult yeniden izleyici karşına çıkıyor. Artık hepimizin aşina olduğu bu ekibe Sophie Turner, Tye Sheridan, Kodi Smit-McPhee ve Ben Hardy dahil oluyor. Son yıllarda Game of Thrones dizisiyle büyük ün kazanan Sophie Turner bu sefer Jean Grey karakterinin gençliğini canlandırıyor.

Serinin yeni filminde çok yaşlı bir mutant olan Apocalypse uzun bir zamanın ardından uyanıyor. Amacıysa Dünya’yı ele geçirip, kendi liderliğinde mutantların hüküm sürdüğü bir sistem kurmak… Bu isteğini gerçekleştirebilmek için kendine tüm mutantlar arasında dört kişi seçiyor. Storm, Magneto, Angel ve Psylocke bu dörtlüyü oluşturuyor. X-Men ekibi onun amacına ulaşamaması için kolları sıvıyor. Henüz öğrenciliği bitirmemiş olan genç ekibe Mystique liderlik ediyor. Böylece X-Men ekibi için yeni bir dönem başlıyor.

Yakın zamanda vizyona girecek filmden yeni görüntüler Entertainment Weekly aracılığıyla izleyicilerle paylaşıldı. Aynı zamanda derginin son sayısında X-Men: Apocalypse filmine özel dört ayrı kapak yer alıyor. Tüm bu yeni fotoğraflara ve kapak görüntülerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.