Yalınayak Müzikhol

Eleştirmenlerden tam not alan Kumbaracı50’nin Yalınayak Müzikhol isimli oyunu 29 Ağustos’ta UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.

UNIQ İstanbul, UNIQ Açıkhava Sahnesi’yle yaz gecelerinize tat katıyor. Ünlü kültür-sanat yazarlarının ‘eşsiz’ olarak adlandırdığı Yalınayak Müzikhol, 29 Ağustos Pazartesi akşamı sizleri UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde kahkahaya davet ediyor.

Yalınayak Müzikhol, dönüşen kentler nedeniyle yersiz kalmış bir müzikholün çalışanlarının Patron ve Dişsiz Nene’nin hazırladığı yeni bir gösteriyle İstanbul’un sahnelerini dolaşmasını konu alıyor. Herkesin bildiği şarkıları özgün düzenlemelerle yorumlayan 10 kişilik müzikhol ekibi; sunucu, dansçı, çalgıcı ve şarkıcılardan oluşuyor. Ekip isimleriyle de dikkat çekiyor; Kıvanç Duyar, Hasbel Kader, Yeter Artık, Keyfe Keder, Tutku Su Sır, Can Hıraş, Bakiye Yetersiz, Hilkat Garibi, Hakkı Yendi ve Sevgi Seli.

Gülmekten kıracak, bir yandan da birbirinden güzel şarkılarla yürekten etkileyecek olan bu oyun UNIQ İstanbul’un sıcak ortamında sizleri bekliyor.

Oyun biletlerine Biletix ve gişelerden ulaşmak mümkün.

Oyun Hakkında Ödül ve Adaylıklar:

XVI.Direklerarası Seyirci Ödülleri

Müzikli Oyun Ödülü

20.Afife Tiyatro Ödülleri

Gülhan Kadim / Yrd.Kadın Oyuncu Adayı

Murat Kapu / Genç Yetenek Adayı