Çizgi roman sevenlerin merakla beklediği Suicide Squad filmi için bolca televizyon spotu yayımlanıyor. Paylaşılan son tanıtımlarda daha önce hiç görüşmemiş sahneler yer alıyor.

DC çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanan hikayeyi David Ayer yönetiyor. Üstelik bu yeni yapım ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi çekiyor. Özellikle Jared Leto’nun hayat vereceği yeni Joker büyük bir merakla bekleniyor. Margot Robbie de geniş bir hayran kitlesi olan Harley Quinn karakterini canlandırıyor. Elbette sinemaya aktarıldığını göreceğimiz kahramanlar onlarla sınırlı değil. Listede Deadshot, Enchantress, Rick Flagg, Captain Boomerang, Katana, Killer Croc, El Diablo gibi isimler de yer alıyor. Bu ilgi çeken karakterleri Will Smith, Cara Delevingne, Jai Courtney, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Jay Hernandez, Adam Beach ve Viola Davis gibi yıldız oyuncular beyaz perdeye taşıyacak.

Türkçe ismi İntihar Timi olan film şimdiye kadar birçok tanıtımla izleyicilerin karşısına çıktı. Bunlarda genellikle benzer sahneler yer aldı. Ancak şimdi gün yüzüne çıkan televizyon spotları daha öncekilerden farklı sahneler içeriyor. Örneğin kritik ve başarılı bir nişan alma sahnesinin ardından, Deadshot’ın sarılma işlerinden pek hoşlanmayan bir karakter olduğunu öğreniyoruz.

Filme dair paylaşılan resmi özet de şöyle: Kötü olmak şahane! Dünya’nın en tehlikelilerini bir araya getirip bir ekip oluştur, onları en güçlü silahlarla donat ve onları yenilmesi imkansız bir düşmanın karşısına çıkart. Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir grup insanı bir araya getirmek konusunda kararlı. Ancak ekip zaman içinde öğrenecek ki, başarılı olmak için değil kaybetmek için bir araya getirildiler. Bu durumda intihar timi denerken ölmeyi mi tercih edecek, yoksa her koyun kendi bacağında asılır mı diyecek?

Suicide Squad (İntihar Timi) 5 Ağustos 2016‘da beyaz perdede yerini alacak.