Son dönemlerde birçok uyarlamanın yeniden ekranlara geldiğine tanıklık ediyoruz. Gerek beyaz perde olsun gerekse de TV ekranı olsun birçok yapım yeniden çekilecek. Lost da bu kervana katılacak mı?

Son zamanlarda birçok klasik yapımın yeniden uyarlamasını ekranlarda göreceğimiz haberleri geldi. The Office, Will & Grace, Full House, Spider-Man, Fantastic Four, X-Files ve daha niceleri… Bu kadar yapımın yenilenmesinin ardından sıra Lost’a mı geldi diye söylentiler yayılmaya başlamıştı.

OKUMADAN GEÇME: The Office Ekranlara Geri Dönüyor

Söylentiler bizleri heyecanlandırsa da Lost’un yeniden uyarlaması en azından şu an için mümkün durmuyor.  ABC kanalının başkanı Channing Dungey Lost’un planlarında olmadığını ama belki daha sonra gündeme gelebileceğini söyledi.

Lost hakkında resmi bir konuşmamız olmadı. Lost’un yeniden uyarlaması “Yapılsa Harika Olur” dediğimalıyor ama şu an o listede kendine sadece yer bulabiliyor.

Dungey açık bir şekilde şu an planlarında Lost olmadığını söylese de gelecekte olabilecek yeni bir yapım için de kapıyı aralık bıraktı. Zaten çıktığı döneme damgasını vurmuş biz dizinin yeni bir uyarlamasını kesinlikle yapmayacağız dese garipserdim. Önümüzdeki dönemde yeni Lost ekranlarda diye haberler çıkarsa şaşırmayız.