Superman'in yeni filmi

Her ne kadar Batman v Superman: Dawn of Justice filmi ilk haftadan gişede düşüşe geçse de, Zack Snyder DC sinematik evreninden vazgeçmiyor! Görünen o ki Superman’in yeni filmi için şimdiden hazırlıklara başlamış.

Justice League filminin de yönetmen koltuğunda oturan Snyder, IGN’e verdiği röportajda Superman’i anlatan yeni bir film için hala planlarının olduğunu belirtti. Popüler yönetmen eğer iyi bir senaryoya sahip olursa Superman’in yeni filmini Henry Cavill ile birlikte yapmanın harika ve eğlenceli olacağını söyledi. Bugüne kadar yeni Superman filmiyle ilgili herhangi bir duyuru yapmamasını da, Batman v Superman filmini desteklemek amacıyla olduğunu da sözlerine ekledi.

Henry Cavill ise bu konuyla ilgili olarak yeni filmle kesinlikle ilgilendiğini ancak Batman v Superman filmi başarılı olduğu takdirde bu filmin gerçekleşeceğine inandığını söyledi. Cavill, eğer her şey iyi giderse Warner Bros. ile yeni bir Superman filmi için masaya oturulabileceğini fakat stüdyonun şu an Justice League ve diğer başka filmler için planları olduğunu da belirtti.

Anlaşıldığı kadarıyla hem Henry Cavill hem de Zack Snyder, yeni bir Superman filmi projesine başlamak istiyor. Ancak, gerek Batman v Superman filmi gerekse Warner Bros.’un sinematik evrenle ilgili başka planlarının da olması durumu biraz zorlaştırıyor.

Peki siz yeni bir Superman filmi ister misiniz?