Netflix başrollerini ünlü isimlerin paylaştığı yeni dizisi Ozark’ın ilk fragmanını izleyicilerin beğenisine sundu.

Ünlü oyuncu Jason Bateman, baş yapımcı ve yönetmen olarak yer aldığı dizide Marty Byrde karakterini de canlandırıyor. Baş kahraman Marty’nin eşi Wendy rolünü ise Akademi adayı oyuncu Laura Linney üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner ve Harris Yulin’in de yer aldığı drama dizisi kapitalizm, aile dinamikleri ve hayatta kalma çabasını bu “sıradan” Amerikalıların gözünden ele alıyor.

Byrde çifti ve ergenlik çağındaki çocukları Charlotte ve Jonah, her anlamda sıradan bir hayat sürmektedir. Bu durumu bozan tek istisna Marty’nin işidir. Chicago’da finans danışmanlığı yapan Marty, aynı zamanda Meksika’nın ikinci büyük uyuşturucu şebekesinin para aklama faaliyetlerini yürütmektedir. İşler sarpa sardığında ise Marty’nin ailesini de alıp Chicago gökdelenlerinden, Missouri’nin Ozark olarak bilinen Lazy Lake bölgesine taşınması kaçınılmaz hale gelmiştir.

Ozark, 21 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te izlenebilecek. Paylaşılan fragmanı haberin başında bulabilirsiniz.