Marvel dünyasında geçen Agents of SHIELD yakında altıncı sezon bölümleriyle ekrana dönecek. Sonunda yeni bölümler için ilk tanıtım gün yüzüne çıktı.

ABC kanalında ekrana gelen ve Marvel hayranlarının yakından takip ettiği Agents of SHIELD’ın hikayesi kaldığı yerden devam edecek. Paylaşılan ilk tanıtımda beklendiği gibi Phil Coulson’ın hayata gözlerini yumduğunu görüyoruz. Coulson son günlerini Melinda May ile birlikte geçiriyor. Ondan boşalan SHIELD liderliği pozisyonunu Mac devralıyor ve elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba harcıyor. Fitz ise hala uzayda oradan oraya savrulmaya devam ediyor. SHIELD ekibinin Fitz arayışı da sürüyor. Tanıtımdaki asıl şaşırtıcı kısım ise tüm bu ölüm açıklamalarının ardından Phil Coulson’ı yeniden görmemiz. Dışarıdan bir ses “Sen SHIELD’dansın!” diyor. Coulson’ın ise “Adlarını hiç duymadım” demesine şahit oluyoruz.

Bakmadan Geçme: Titans Dizisine Deathstroke Takviyesi

Agents of SHIELD 6. sezon bölümleriyle ne zaman ekrana dönecek, henüz belli değil. Tanıtımın sonunda yeni bölümlerin yaz aylarına yayınlanacağı ifade ediliyor. Bizim bilgimiz de şimdilik bununla sınırlı.

Video