Daha önce Smallville dizisinde Aquaman olarak karşımıza gelen Alan Ritchson, uzun bir aradan sonra DC Evreni’ne Titans dizisiyle geri dönüyor.

Smallville ve Blue Mountain State gibi dizilerden tanıdığımız Alan Ritchson bir kez daha süper kahraman olmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi Warner Bros. ve DC Comics 2018’den itibaren kullanıma sunulacak olan çevrimiçi TV servisinin duyurusunu yapmış ve bu serviste de Titans dizisinin yayınlanacağını resmi olarak açıklamıştı.

Eh, Titans denildiği zaman akıllara da birden fazla süper kahraman geliyor. Sırayla Raven, Starfire ve Nightwing’in belli olmasının ardından şimdi de Hawk’ın duyurusu yapıldı. Böylelikle Titans dizisinde Hawk’ın olduğunu resmen öğrendik. Alan Ritchson da Titans dizisinde Hawk rolü ile karşımızda olacak. 

Tabii ki Hawk dedndiği zaman Dove’u da unutmamak gerekir. Hawk’ın hem partneri hem de sevgilisi olan Dove da bu dizide yer alacak. Bu kahraman ise Minka Kelly tarafından canlandırılacak. Alan Rithcson’ı haberin başında, Minka Kelly’yi de haberin sonunda görebilirsiniz. Sizce bu iki oyuncunun seçimi nasıl olmuş?

Alan Ritchson Hawk