Yedinci sezonuyla seyirci karşısına çıkan Arrow’da Oliver Queen’in eksikliğini kapatan yeni Green Arrow’un kimliği sonunda ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Oliver Queen yedinci sezona hapishanede başladı. Bu cehennemden çıkması ise tahmin edildiği kadar kolay olmadı. Verilen tüm uğraşların ardından onun Oliver yeniden özgür. Fakat o dönene kadar Star City’de yeni bir Green Arrow boy göstermeye başladı. Herkes bu yeni kahramanın kimliğini merak ediyordu. Bu hafta ekrana gelen bölümle birlikte merak edilen soru yanıt buldu.

Bakmadan Geçme: Arrowverse Ortak Bölümünde Smallville Sürprizine Hazır Olun

Unmasked isimli bölümde yeni Green Arrow’un kimliğinin Emiko Queen olduğu açıklandı. Sea Shimooka tarafından canlandırılan bu karakter soyadından da anlayabileceğiniz üzere Oliver’ın baba tarafından kız kardeşi. Robert Queen’in evliliği dışında doğan bu çocuğu yeni ortaya çıkıyor.

Çizgi romanlarda Emiko Queen Robert Queen ve Shado’nun kızı olarak karşımıza çıkıyordu. Arrowverse dünyasında ise Oliver ve Shado aynı yaşlardaydı. Bu sebeple karakterin annesinin başka biri olma ihtimali oldukça yüksek. Fakat bu detayı öğrenmek için 2019’a kadar beklememiz gerekecek. Öncesinde Arrowverse ortak bölümleri Elseworlds’ü izleyeceğiz.