Arrowverse her yıl bir parça daha büyüyor ve sevilen DC kahramanlarını izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu karakterlerden sonuncusu ise Lois Lane olacak.

Arrowverse’ün gelenekselleşen ortak bölümlü bu sene pek çok sürprizle birlikte geliyor. Önce bu üç gecelik etkinlikte Batwoman ile tanışacağımız ortaya çıkmıştı. Karakteri canlandırması için ise Ruby Rose seçildi. Ardından bu büyük macerada Supergirl’ün yanı sıra Superman’in de yer alacağı açıklandı. Üstelik onunla birlikte Lois Lane de geliyor. Kısacası bir süredir Tyler Hoechlin’in Superman’inin karşısında kimi göreceğimizi merak ediyorduk. Sonunda The CW aranan kanı buldu. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre altı sezon boyunca Grimm dizisinde seyrettiğimiz Elizabeth Tulloch, Lois Lane rolünü kapan isim oldu.

Bakmadan Geçme: The Gifted 2. Sezon Fragmanında X-Men Göndermesi

Heyecan uyandıran Arrowerse ortak bölümleri 9 Aralık’ta The Flash ile başlayacak. 10 Aralık’ta Arrow ile devam edecek ve 11 Aralık’ta Supergirl ile son bulacak. Bakalım bu yeni macera izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi?