Arrow evreninin dizileri Elseworlds ortak bölümleriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Bu bölümlerde Batman’i göremeyeceğiz fakat ona sağlam göndermeler yapılacak gibi duruyor.

Daha önce paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki Elseworlds bölümlerinde Batwoman ile tanışacağız. Hatta bu karaktere Ruby Rose hayat verecek. Şimdiye kadar paylaşılan detaylara bakılırsa Gotham’ın kahramanı Kate Kane olacak. Bunun nedeni ise Batman’in emekliye ayrılmış olması olabilir.

Elseworlds bölümlerinden paylaşılan görüntülerden birinde Cassandra Jean Amell yer alıyor. Onun Mrs. Fries karakterine hayat verdiğini biliyoruz. Mrs. Fries’in hemen önünde ise Batman’in efsane kötülerinden Bane’in maskesini görüyoruz. Onun bulunduğu yer Batman’in kötülerinden geriye kalanların toplandığoı bir koleksiyon odasını andırıyor.

Bakmadan Geçme: Arrow 7. Sezondaki Yeni Green Arrow Kim?

Öte yandan bu karakterleri Batman’in alt ettiğine dair net bir bilgi yok. Yani bu koleksiyon Batwoman’a da ait olabilir. Fakat bunun çok daha ufak bir ihtimal olduğunu düşünüyoruz. İşin aslı önümüzdeki hafta ortaya çıkacak.