Arrowverse ortak bölümlerinin ekrana gelmesine az bir zaman kala heyecan verici açıklamalar geliyor. Bunlardan birini de Stephen Amell gerçekleştirdi.

Bildiğiniz gibi Elseworlds isimli bu ortak bölümlerde Arrow, Supergirl ve The Flash bir araya gelecek. Superman ve Lois Lane de onlara eşlik edecek. Bir de bu bölümler sayesinde televizyonun Batwoman’ı ile tanışacağız. Yani dolu dolu bölümler izleyeceğiz gibi görünüyor. Green Arrow rolünde izlediğimiz Stephen Amell’in açıklamalarına bakılırsa bunların yanı sıra bir de Smallville sürprizi geliyor.

“Bu sürpriz Smallville buluşması değil. Eğer tanıtımları izlediyseniz bu ortak bölümdeki bazı elementlerin Smallville bağlantılı olduğunu fark edeceksiniz. Mesela mekanlar… Bu bahsettiğim anları bölümün son halinde kullanacaklar mı bilmiyorum. Fakat çıkartmazlarsa şahane olacak. Şunu da belirteyim, daha önce hiç Smallville izlemedim. Gençliğimde pek süper kahraman dizisi izleyen biri değildim. Bariz sebeplerden ötürü son birkaç senede takip etmeye başladığım bir tür oldu. Buna rağmen sürprizi fark ettiğimde oturduğum yerden zıpladım diyebilirim. Bunu Smallville izleyen biri gördüğünde bayılacaktır diye düşünüyorum.”

Bakmadan Geçme: Arrow’un Yıldızı Stephen Amell The Flash Kostümüyle

Açıkçası Stephen Amell’in bu sözleri yok yere heyecan yaratacak türden. Eğer bu kadar heyecanlı sözlerin ardından ortak bölümde Tom Welling’i görmezsek büyük hayal kırıklığı olacak. Bakalım bu açıklamanın ardından nasıl bir sürpriz çıkacak?