Arrowverse bu seneki ortak bölümünde DC’nin sevilen karakterleri Superman ve Lois Lane ile karşımıza çıkacak. İkilinin nasıl görüneceği sonunda gözler önüne serildi.

Bildiğiniz gibi Arrowverse’deki Superman’e Tyler Hoechlin hayat veriyor. Lois Lane rolünü ise Elizabeth Tulloch’un üstleneceği bir süre önce belli olmuştu. İkili aralık ayında ekrana gelecek olan Elseworlds bölümünde boy gösterecek. Onlarla birlikte izleyiciye bir de Batwoman tanıtılacak. TV Insider‘ın paylaştığı özel fotoğrafla birlikte Superman ve Lois Lane ikilisinin ilk resmi görseli internete düşmüş oldu. Tyler Hoechlin ikisi arasındaki ilişkiyi şu sözlerle tanımlıyor:

“Clarke ve Lois’in bir süredir devam eden güçlü bir ilişkisi var. Birbirlerini tanıma aşamasında değiller. Artık rahat oldukları ve birbirlerini iyi tanıdıkları bir dönemdeler. Birlikte bir hayat kurmuş durumdalar.”

Bakmadan Geçme: Arrowverse Ortak Bölümün Siyah Superman’i Şaşırtıyor

Heyecan uyandıran Arrowerse ortak bölümleri 9 Aralık’ta The Flash ile başlayacak. 10 Aralık’ta Arrow ile devam edecek ve 11 Aralık’ta Supergirl ile son bulacak. Bakalım bu yeni macera izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi?