Fragman çıkana kadar Avengers 4 söylentilerinin sonu gelmeyecek gibi gözüküyor. Bu sefer de kasım ayını işaret eden bir açıklama geldi.

Avengers 4 söylentileri durmak bilmiyor. Bu sefer Rus sosyal medya sitesi VK üstünden yeni bir söylenti paylaşıldı. Bu söylenti Avengers 4 fragmanı için yaklaşık bir çıkış tarihi öngörüyor. Aynı zamanda fragmanda kullanılacak müziğin de ne olacağı açıklanıyor. Eh, bu söylentinin ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz tabii ki ama fragmandaki şarkıya kadar açıklanınca aklımıza şüphe düştü.

Okumadan Geçme: Marvel’ın Yeni Projesi Solo Hawkeye

VK isimli bu sitede Avengers 4 fragmanının kasım ayında çıkacağı açıklandı. Aynı zamanda bu fragmanda daha önce The Hobbit filminde de kullanılan Twelve Titans Music – Dust and Light şarkısının kullanılacağı belirtildi. Filmin ismi de Avengers Annihilation olarak yazıldı. 

Açıkçası Marvel’ın The Hobbit gibi bir seride kullanılmış bir şarkıyı tercih edeceğinden şüpheliyim. Ama eski sızıntılara bakınca da Kasım ayının gerçekçiliği de dikkat çekici duruyor. Annihilation ise uzun bir süredir herkesin hem fikir olduğu isim gibi gözüküyor.