Hepimiz büyük bir heyecanla Avengers 4 fragmanının çıkmasını bekliyorduk. Ancak ortaya çıkan söylentilere göre ortada bir erteleme durumu var.

Son birkaç gündür Avengers 4 fragmanının çıkacağına dair söylentiler ortada dolaşıyor. Hatta bu söylentiler direkt olarak  önce Captain Marvel sonra Avengers 4 çıkacak diyordu. Captain Marvel fragmanı gerçektende çıktı. Peki Avengers 4 fragmanı nerede kaldı?

Okumadan Geçme: Marvel Sinematik Evreni’nin Yeni Kahramanı Uzak Doğu’dan

Collider’ın editörlerinden biri olan Steve “Frosty” Twitter üzerinden edindiği bilgileri bizlerle paylaştı. Bu bilgilerden anladığımız kadarıyla da Avengers 4 fragmanı için bir erteleme söz konusu.

“Biraz daha bilgi vereyim. Duyduğum kadarıyla Avengers 4 fragmanı geçen hafta çıkacaktı. Sonra bu çarşamba olacağını öğrendim. Ama şimdi edindiğim yeni bilgilere göre bu tarih yine değişti. Eğer size biri tarihi kesin olarak bildiğini söylüyorsa inanmayın.”

Artık neye inanacağımızı bilmiyoruz. Her gün yeni bir şey çıkıyor. Ama genelde ben bu arkadaşı daha güvenilir buluyorum. O nedenle kendisine inanıyorum diyebilirim. Bir süre daha Avengers 4 fragmanı için bekleyeceğiz gibi.