Avengers Infinity War’u izledikten sonra herkes Avengers 4’ü düşünmeye başladı. Filmin sonu öyle bir noktadaydı ki bir sonraki filmi merak etmemek elde değil zaten. Infinity War yönetmenleri de Avengers 4 fragmanının ne zaman çıkacağını söyledi.

Biz daha şimdiden Avengers 4 teorilerine boğulduk. Hatta Infinity War’dan çıktığımız an neler olabileceğini konuşmaya başladık. Gerek kritik karakterlerin ölmesi, gerek Thanos’un son durumu, gerekse de Ruh Taşı hakkındaki düşüncelerimiz derken sayısız teori ürettik. Eh, bir yandan da Avengers 4 hakkında yeni detaylar öğrenmek için çırpınıyoruz.

ComicBook.com’a konuşan yönetmenler Joe Russo ve Anthony Russo Avengers 4’ün son durumu ve fragman hakkında bizleri bilgilendirdi. Joe Russo Avengers 4 fragmanının ne zaman çıkacağını da söyledi.

Hiç bir fikrim yok. Çekilmeri henüz film şeklinde bir araya getirmedik. Bir bakmamız lazım. Herhalde önümüzdeki 2-3 ay içinde bir sonuç elde etmiş oluruz.

Eh bu açıklamayla Ant-Man and the Wasp’tan önce fragman gelmeyeceği kesinleşmiş oldu. Yine de tabii umudumuzu kaybetmemek lazım! Avengers 4 fragmanından ne gibi şeyler öğreneceğiz açıkçası hayal edemiyorum.

Bakmadan Geçme: Avengers 4 Teorileri Videosu