Avengers Infinity War’u izleyip şoku üzerimizden atmamızın ardından herkesin aklına aynı soru düştü: Avengers Endgame ne zaman vizyona girecek?

Marvel’ın onuncu yılında gelen Avengers Infinity War’u uzun zamandır bekliyorduk. Dolayısıyla beklemeye fazlasıyla alışkınız. Buna rağmen Infinity War öyle bir noktada son buluyor ki, daha şimdiden Avengers Endgame’i iple çekmemize neden oluyor. Ancak o gelmeden önce beyaz perdede izleyici karşısına çıkacak iki film daha bulunuyor.

Bakmadan Geçme: Beklenen Film Geldi, Avengers: Infinity War İncelemesi

Önce başrollerini Paul Rudd ve Evangeline Lilly’nin üstlendiği Ant-Man and the Wasp gelecek. Onu 6 Haziran’dan itibaren seyredebileceğiz. Olaylar ise Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçecek. Dolayısıyla pek ipucu bulamayacağız.

Ardından Brie Larson’ın hayat vereceği Captain Marvel geliyor. Onu da 8 Mart 2019’da seyredeceğiz. Bu iki projenin ardından sıra Avengers Endgame’e gelecek. Önceki adı Avengers Infinity War Part II olan film 3 Mayıs 2019’da vizyona girecek. Neredeyse bir senelik bekleyişin ardından sorularımız yanıt bulacak.