Avengers 4’ün yeniden çekimleri başladığından beri setten ilgi çeken fotoğraflar geliyor. Bunlardan sonuncusunu Pepper Potts’a hayat veren Gwyneth Paltrow’dan geldi.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da Tony Stark ve Pepper Potts’un geleceği havada kaldı. Filmde geçen hamilelik muhabbeti kafaları karıştırırken, Iron Man’in dünyaya nasıl döneceği de fazlasıyla merak ediliyor. Fakat Avengers 4’ün yeniden çekimlerinde Robert Downey Jr ve Gwyneth Paltrow yeniden bir araya geldi. Bu durum da tecrübeli oyuncunun kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. Açıklama kısmında ise bu karenin eski olduğuna dair herhangi bir ipucu yer almıyor. Aksine “Öğle yemeği zamanı” sözleriyle görüntünün güncel olduğu hissettiriliyor.

Bakmadan Geçme: Avengers Infinity War Thor’un Yeni Gözü Teorisi

Bu fotoğraftan sonra Pepper Potts’un Avengers 4’te sandığımızdan bir parça daha büyük bir rolü olabileceği izlenimine kapılmış durumdayız. Aksi halde Gwyneth Paltrow’un yeniden çekimler için geri dönmesine gerek kalmazdı diye düşünüyoruz. İkilinin bir çocuğu olacak mı, yoksa Avengers 4’te yaşananlarla birlikte gerçeklik değişecek mi, merakla bekliyoruz.

 

View this post on Instagram

 

Lunchtime #pepperony

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on