Avengers Infinity War ve tabii Avengers 4’ü yöneten Russo Kardeşler, Bosslogic’in Avengers 4 çalışmasını Twitter hesaplarının kapak görseli haline getirdi.

Yönetmenlerin hayran çalışmalarına bu derece önem verdiği, takip ettiği hatta resmi hesaplarında kullandığını çok sık görmüyoruz. Fazlasıyla nadir bir durum. Ama Avengers Infinity War ve Avengers 4 yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, resmi Twitter hesaplarının kapak görselini bir hayran çalışmasıyla değiştirdi. Bosslogic’e ait olan bu çalışma Avengers 4’te kimlerin sağ kaldığını gösteriyor. Russo Kardeşler’in bunu resmen kullanması da Avengers 4’te sağ kalanları doğrulamış oldu diyebiliriz sanırım.

Soldan sağa baktığımız zaman bu görselde Hawkeye, Bruce Banner (Hulk), M’Baku, Scott Lang (Ant-Man), Okoye, Shuri, Tavşan, Captain Marvel, Thor, Stan Lee, Tony Stark (Iron Man), Natasha Romanoff (Black Widow), Steve Rogers (Captain America), Wong, Nebula ve Rhodes (War Machine) bulunuyor. Bir de Korg’un devrim posteri var.

Aşağıda Russo Kardeşler’in bir anda ilgi odağı yaptığı bu görseli bulabilirsiniz. Sanırım Avengers 4 sağ kalanlar kimler dersek bu görsel ona rahatlıkla cevap olacaktır.

Avengers 4 sağ kalanlar