Avengers 4’ün gizemi devam ederken filme dair yeni iddialar ortaya atılıyor. Bunlardan biri de Pepper Potts sürprizi olabileceğine işaret ediyor.

MCU Cosmic sitesinden Jeremy Conrad’ın haberine göre Avengers 4’ün gizli kahramanlarından biri Pepper Potts olabilir. Aslına bakarsanız bu haberin kaynağı Gwyneth Paltrow’un Instagram hikayelerinde paylaştığı bir fotoğraf. Fotoğrafta sevilen oyuncu hareket yakalama teknolojisi için kullanılan kıyafetin içinde görünüyor. Bu kostümü Avengers ekibinden Mark Ruffalo ve Robert Downey Jr. gibi isimler kullanıyor. Çünkü karakterleri CGI desteğiyle beyaz perdeye aktarılıyor. Normalde Gwyneth Paltrow’un bu takımı giymesi için herhangi bir neden bulunmuyor.

Bakmadan Geçme: Avengers 4’ün Yıldızının Kısmen Yalanladığı Teori

Bu fotoğrafın ardından ortaya atılan iddia şu: Pepper Potts, Avengers 4’te Iron Man benzeri bir zırhla karşımıza çıkacak. Elbette söylentilerin çizgi roman kaynaklı bir temeli de var. Marvel çizgi romanlarında Pepper Potts, Rescue isimli bir zırh giyiyordu. Tasarımı daha kadınsı hatlara sahip olan bu zırh mor ve gri renkleriyle dikkat çekiyor. Aynı zırhı daha sonra Iron Man çizgi filmlerinde de görmüştük. Şimdi aynı zırhın Avengers 4’te boy gösterme ihtimali de bulunuyor. Bakalım bu iddialar doğru çıkacak mı?