Son birkaç gündür Pepper Potts’un aynı Iron Man gibi zırh giyeceği konuşuluyordu. Setten sızdırılan görselle bu söylentiler gerçek çıktı!

Duydunuz mu bilmiyorum ama son bir haftadır Pepper Potts söylentilerinin ardı arkası kesilmiyor. Daha önce hem çizgi romanlarda hem de MCU’da Iron Man zırhını giydiğini gördüğümüz Pepper Potts’un Avengers 4’te benzer bir şekilde zırh giyeceği söyleniyordu. Görünüşe göre bu söylentiler gerçekmiş! Setten sızdırılan fotoğraflar Gwyneth Paltrow’u kostümlü olarak gösteriyor! Bu görsel kpow_ok isimli kullanıcının Instragram hesabında paylaşıldı.

Okumadan Geçme: Avengers 4’ün Adı Age of Ultron’da mı Gizli?

Tabii ki bu kostümün neden giyileceğini bilmiyoruz. Zaman yolculuğu olursa alternatif bir evrenden dolayı ya da zaman çizgisinin kaymasından dolayı olabilir. Direkt Rescue olarak da karşımıza gelebilir. Tony Stark’ı kurtarmak ya da ondan doğan boşluğu doldurmak için olabilir hatta Tony Stark ortalarda yokken kahramanlık yapmak zorunda kaldığı için bile olabilir. MCU olunca birebir çizgi romanlarla paralel gidilmediğini biliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?