Sonunda bekleyiş son buldu ve Avengers 4’ün hem ismi belli oldu hem de ilk fragmanı ortaya çıktı. Bu tanıtımla birlikte kafamızda yeni soru işaretleri de oluştu.

Joe ve Anthony Russo tarafından yönetilen Avengers 4’ün fragmanı ha çıktı, ha çıkacak derken günler geçti. Sonunda Marvel stüdyoları artık söylentilerden yıldığımız bir anda fragmanı bizlerle paylaştı. Uzun zamandır filmin adı hakkında söylentilerin arkası kesilmiyordu. Hatta fragmanda gizleneceği bile iddia edildi. Fakat sonunda filmin adının Avengers Endgame olacağını öğrendik.

Okumadan Geçme: Joe Russo Avengers 5 İçin İlk Bilgiyi mi Verdi?

Paylaşılan bu kısa tanıtımda filme dair heyecan uyandıracak detayların büyük bir kısmı özenle gizlenmiş durumda. Iron Man’in uzayda sürüklendiğini ve kurtuluş yolu bulamadığını görüyoruz. Captain America, Black Widow ve Bruce Banner birlikte çalışıyor fakat onlar da bir çözüm yolu bulabilmiş değil. Kaybettikleri onca kişinin acısını yaşıyor ve bir çıkış yolu bulmaya çalışıyorlar. Hawkeye sonunda yüzünü gösteriyor ve hakkındaki Ronin söylentileri onaylanmış oluyor. Scott Lang ise fragmanın sonunda bir şekilde geri dönmeyi başarıyor. İşler tam da bu noktadan sonra değişecek gibi görünüyor!

Avengers Endgame filmi 26 Nisan 2019 vizyona girecek. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video