Avengers 4’ten bazı oyuncaklar sızdırıldı. Thor ve Rocket Raccoon özellikle en net gördüklerimizdi. Peki kostümleri neden farklı?

Bildiğiniz gibi Avengers 4’teki karakterlerin oyuncakları satışa sunulacak. Satışa sunulmadan önce de bu oyuncaklarla ilgili görseller sızdırıldı. Thor ve Rocket Raccoon’u net bir şekilde görebilmemizin yanında bu ikilinin üstünde değişik bir kostüm olduğu dikkatlerden kaçmadı. Peki bu kostümler ne için acaba?

Avengers 4 Kuantum

Beyaz ağırlıklı bu kostümleri görünce şahsen benim aklıma önce Ant-Man and the Wasp’ın kötüsü Ghost, ardından da Hank Pym geldi. Özellikle Hank Pym için yapılan konsept çizimleri bu kostümlerle aşırı derecede benziyor. Hal böyle olunca da popüler kuantum evreni & zaman yolculuğu teorisi akıllara geliyor.

Okumadan Geçme: Avengers 4 Teorileri – Zaman Yolculuğu

Bu kostümler acaba tahmin ettiğimiz gibi Kuantum Evreni için özel kostümler olabilir mi? Eğer durum buysa, aylar önce ortaya attığımız Kuantum Evreni sayesinde yapılacak zaman yolculuğu teorisini net bir şekilde doğruluyor. Yani sağ kalanlar bu kostümlerinin yardımıyla Kuantum Evreni’ne gidecek ardından da Ant-Man önderliğinde zamanda atlama yaparak geçmişe gidecekler.