Avengers 4’ten yeni bir sızıntı iddiası ortaya çıktı. Daha önce oyuncaklarda gördüğümüz beyaz kostüm bu sefer tüm kahramanların üstünde.

Avengers 4 beyaz kostüm dendiği zaman sanırım artık hepimiz birkaç hafta önce sızdırılan oyuncak görselini düşünüyoruz. Thor ve Rocket’i daha önce görmediğimiz ancak bizim kuantum evreni olduğunu için düşündüğümüz kostümler ortaya çıkmıştı. Bu sefer de Reddit üzerinde yeni bir sızıntı meydana geldi. CM4Sci isimli kullanıcı yeni bir görsel paylaştı. Bu görselde de tüm kahramanlar aynı beyaz kostümü giyiyor. Aşağıda bu görseli bulabilirsiniz.

Avengers 4 beyaz kostüm

Açıkçası biz bu görsele pek inanmadık. Genelde bir sızıntı ya da söylenti gerçekçi olduğu zaman bunu dile getiriyoruz. Bu da inandırmayan sızıntılar arasına girdi, en azından bizim için. Gerek karakterler üzerinde yapılan oynamaların amatörlüğü olsun gerekse de Iron Man olsun (gerçekten o ne ya) bizim için üzücü kısımlar oldu. Yine de ilgi çekici bir görsel olduğunu söylememiz lazım. Siz ne düşünüyorsunuz peki bu görsel hakkında?

Okumadan Geçme: Thanos Avengers Üyelerini Neden Öldürmedi?